Świąteczne życzenia!24 grudnia 2020

Świąteczne życzenia!

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w cieplej i rodzinnej atmosferze, chwili wytchnienia od codziennych trosk oraz wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń w Nowym 2021 Roku życzy Zespół Przychodni Konsultacyjno – medycznej “Akogo med”.

Czytaj dalej...
Nowe godziny pracy20 października 2020

Nowe godziny pracy

Z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju, a także objęcie Warszawy tzw. „czerwoną strefą”, tymczasowo zmieniamy godziny pracy naszej przychodni.

Czytaj dalej...
7 września 2020

Akogo med w TVP 3

Zapraszamy do obejrzenia archiwalnego Telewizyjnego Kuriera Warszawskiego, wyemitowanego na antenie TVP3 Warszawa – 4 lutego br.

Czytaj dalej...
Sterowanie myślami25 sierpnia 2020

Sterowanie myślami

Na całym świecie neurolodzy wraz z informatykami sprawdzają, w jaki sposób  można przekierować  myśli na polecenia sterowania komputerem.

Czytaj dalej...
18 lipca 2020

Lampa

Dzisiaj w naszej przychodni została zainstalowana lampa UFB pozwalająca na dokładne odkażanie wszystkich pomieszczeń a zwłaszcza gabinetów diagnostyczno-zabiegowych.

Czytaj dalej...
18 lipca 2020

Podnośnik dla osób niepełnosprawnych

Właśnie zamontowaliśmy nowy podnośnik dla osób z niepełnosprawnością ruchową zapewniający pacjentom i poruszającym się na wózkach inwalidzkich łatwe i bezpieczne dotarcie do gabinetów lekarskich.

Czytaj dalej...