W miniony weekend udało nam się zebrać, w czerwcowych promieniach słońca, na inauguracji hymnu przychodni „Akogo- Med” (autorstwa Kuby Sienkiewicza).

Spotkaliśmy się by poznać się lepiej i przy dźwiękach muzyki snuć kolejne plany na przyszłość. Naszymi gośćmi byli wybitni lekarze, pracownicy kliniki i fundacji „Akogo?” oraz zaprzyjaźnieni muzycy.

Część artystyczną rozpoczęła Ewa Błaszczyk (Prezes fundacji „Akogo?”), która powitała zebranych gości i odczytała jedno z opowiadań autorstwa Prof. Wojciecha Maksymowicza (w ogrodzie wystawione były również obrazy autorstwa Profesora). Następnie wystąpił Kuba Sienkiewicz z mini recitalem, Ewa Błaszczyk z towarzyszeniem Andrzeja E-molla Kowalczyka i córki Marianny Janczarskiej oraz Jacek Kleyff.

Dodatkową atrakcją był happening w wykonaniu księdza Wojciecha Drozdowicza pt. „Wytwórnia błękitu”, któremu towarzyszyli muzycy: Borys Janczarski, Piotr „Bocian” Cieślikowski i Krzysztof Penderecki.

Tak oto spotkały się nauka ze sztuką, a my trzymamy kciuki za rozwój i sukcesy przychodni!

 

 

Poszukujemy lekarzy i fizjoterapeutów

Przychodnia Konsultacyjno – medyczna “Akogo med” poszukuje do pracy lekarzy specjalistów w dziedzinie: neurologii, psychiatrii, ortopedii. Poszukujemy również fizjoterapeutów do pracy w przychodni w godzinach 9.00 – 15.00 oraz psychoterapeutów.
Osoby zainteresowane pracą w Przychodni “Akogo med” prosimy o wysyłanie CV na adres: pacjent@akogo.pl
Zapraszamy do współpracy.
close-link
Call Now Button