Rehabilitacja – Żoliborz, Bielany


Zaburzenia związane z funkcjonowaniem narządu ruchu, powrót do pełnej sprawności po wypadku, rekonwalescencja po operacji lub chorobie – jest wiele sytuacji zdrowotnych wymagających rehabilitacji. W Warszawie (Żoliborz, Bielany) znajdziesz wykwalifikowanych rehabilitantów, którzy zajmą się Twoim problemem troskliwie i profesjonalnie.

Nasza opieka zaczyna się od ustalenia, co dolega pacjentowi. Trafna diagnoza to podstawa do rozpoczęcia leczenia, które będzie skuteczne i przyniesie pożądane efekty terapeutyczne w założonym czasie. W tym celu przeprowadzamy wywiad, zbieramy informacje medyczne, a gdy jest taka potrzeba zlecamy dalsze badania. Na tym etapie pacjent jest kwalifikowany do rehabilitacji. Dobieramy jej częstotliwość oraz techniki do indywidualnych potrzeb.


Techniki leczenia – różne metody rehabilitacji


Aby rehabilitacja była skuteczna, trzeba dopasować odpowiednią technikę ćwiczeń i masażów do potrzeb pacjentów oraz schorzeń i problemów, z jakimi się borykają. Jeżeli szukasz centrum, w którym dostępne są różne metody rehabilitacyjne, zapraszamy do nas.

Oferujemy leczenie metodą McKenzie, NDT-Bobath, PNF, terapię manualną, ćwiczenia redresyjne, masaże medyczne i inne.


Kto może zgłosić się na rehabilitację?

prowadzona rehabilitacja


Zajmujemy się kompleksową rehabilitacją dla osób w różnym wieku, bez względu na stan ich zdrowia i problem, z jakim się borykają.

W naszej ofercie jest:

  • rehabilitacja pourazowa,
  • rehabilitacja po operacji,
  • rehabilitacja sportowców po kontuzjach,
  • rehabilitacja kręgosłupa,
  • rehabilitacja seniorów,
  • rehabilitacja dzieci,
  • rehabilitacja dla osób po przebytym Covid-19.

Co ma na celu rehabilitacja na Bielanach i Żoliborzu? Przede wszystkim wsparcie pacjenta w walce z bólem i odzyskanie sprawności w pożądanym zakresie. Najczęściej jest wdrażana jako wsparcie leczenia innymi metodami, choć w wielu przypadkach z powodzeniem sprawdzi się jako samodzielna terapia, a nawet zastępstwo za farmakologię. Oczywiście o całym procesie decyduje lekarz prowadzący i doświadczony fizjoterapeuta.


Rehabilitacja – walka z różnymi formami bólu


Leczymy i łagodzimy dolegliwości bólowe zlokalizowane w różnych częściach ciała. Rehabilitacja na Bielanach, Żoliborzu skupia się na zwalczaniu dolegliwości związanych m.in. z wadami postawy u dzieci, młodzieży i dorosłych, zerwanymi ścięgnami, mięśniami, skoliozą, skrzywieniem kręgosłupa, rwą kulszową, zwyrodnieniami, wypadnięciem dysku i wieloma innymi. Jeżeli chcesz zapytać o rehabilitację w Warszawie – zadzwoń lub napisz do nas.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą alergologa.

Poszukujemy lekarzy i fizjoterapeutów

Przychodnia Konsultacyjno – medyczna “Akogo med” poszukuje do pracy lekarzy specjalistów w dziedzinie: neurologii, psychiatrii, ortopedii. Poszukujemy również fizjoterapeutów do pracy w przychodni w godzinach 9.00 – 15.00 oraz psychoterapeutów.
Osoby zainteresowane pracą w Przychodni “Akogo med” prosimy o wysyłanie CV na adres: pacjent@akogo.pl
Zapraszamy do współpracy.
close-link