Przychodnia Konsultacyjno – medyczna "Akogo-Med" jest nową placówką na mapie Warszawy. Powstała w lutym 2020 roku i oferuje kompleksową diagnostykę w zakresie neurologii i neurochirurgii.  Przychodnia Konsultacyjno - medyczna "Akogo-Med" zapewnia wszechstronne konsultacje z najwyższej klasy specjalistami z dziedziny chorób ośrodkowego oraz obwodowego układu nerwowego.  Przychodnia oferuje również wsparcie neuropsychologa, ortopedy, kardiologa oraz neurologa dziecięcego.

 

"Akogo-Med" to miejsce, w którym styka się doświadczenie oraz wiedza z nowoczesnymi metodami leczenia, dzięki czemu możemy zapewnić pacjentom najwyższe standardy opieki.

//www.akogomed.pl/word/wp-content/uploads/2020/06/IMG_2066.jpg
//www.akogomed.pl/word/wp-content/uploads/2020/06/IMG_1987.jpg

Nasza przychodnia jest nowoczesnym  obiektem, przyjaznym i przystosowanym dla osób niepełnosprawnych. Posiadamy podjazd dla wózków inwalidzkich oraz  platformę  ułatwiającą dotarcie do wszystkich gabinetów. Zapewniamy Państwu pełen komfort i gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

 

Przychodnia Konsultacyjno – medyczna "Akogo-Med" znajduje się tuż przy parku Kępa Potocka, blisko głównych arterii komunikacyjnych, co zapewnia pacjentom łatwy i szybki dojazd z każdego miejsca Warszawy i dowolnego punktu w Polsce.

 

Dojazd komunikacją miejską, autobus :  181,185,157,197,121,122