DONUM CORDE – OPIEKA MEDYCZNA Z SERCEM! REHABILITACJA Z SUKCESAMI PRZY WYKORZYSTANIU NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII!

DONUM CORDE Centrum Rehabilitacji i Opieki Medycznej  to ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny, gdzie przyjmujemy Pacjentów z różnymi schorzeniami przewlekłymi, m.in.: po urazach, udarach niedokrwiennych i krwotocznych, po NZK, w śpiączkach farmakologicznych a także po zabiegach ortopedycznych i chirurgicznych. Istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznych konsultacji lekarskich, a także diagnostyki dostępnej w ośrodku.

Specjalizujemy się w rehabilitacji neurologicznej, ortopedycznej, geriatrycznej, pocovidowej i ogólnoustrojowej. Nasz ośrodek posiada kompleksowe wyposażenie w aparaturę medyczną, a także nowoczesne technologie, na przykład: Robogait (lokomat), Egzoszkielet Ekso NR, Vibramoov, stół do pionizacji BTS Anymov, Platforma Alfa, Galileo, dodatkowo przeprowadzamy
terapię kończyny górnej na stacji PABLO Tyrostations, system do mikropolaryzacji / QEEG i wiele innych.

W terapii Pacjentów wykorzystujemy również technologię C-EYE (cyber-oko). Dzięki tym urządzeniom w ośrodku DONUM CORDE dokonujemy wstępnej diagnostyki Pacjentów do dalszej opieki i rehabilitacji. Na oddziałach dostępna jest całodobowa opieka medyczna wraz ze specjalistyczną aparaturą mającą zastosowanie u pacjentów w różnym stanie klinicznym, uwzględniając również mechaniczną wentylację Pacjentów, żywienie dojelitowe wraz z leczeniem i inne zapotrzebowanie Pacjentów.
Dokładamy wszelkich starań, aby opieka i rehabilitacja Pacjentów odbywała się w najwyższym standardzie!

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu!

 

 

Poszukujemy lekarzy i fizjoterapeutów

Przychodnia Konsultacyjno – medyczna “Akogo med” poszukuje do pracy lekarzy specjalistów w dziedzinie: neurologii, psychiatrii, ortopedii. Poszukujemy również fizjoterapeutów do pracy w przychodni w godzinach 9.00 – 15.00 oraz psychoterapeutów.
Osoby zainteresowane pracą w Przychodni “Akogo med” prosimy o wysyłanie CV na adres: pacjent@akogo.pl
Zapraszamy do współpracy.
close-link